Misyon – Vizyon

Misyonumuz :

İkizler Kağıtçılık olarak Misyonumuz daha da büyüyerek Şehircilik ve Çevre Bakanlığı’ nın yayınladığı tüm kapsamlar ve yönetmelikler dahilinde İstanbul İlinde çeşitli ilçelerde Ambalaj Atıkları dahil tüm Geri Dönüşebilen Tehlikesiz Atıklarının Toplama Ayırma işlemeni gerçekleştirmek istiyoruz. Sanayi İşletmeleri dahil Toplama Ayırma işlemini gerçekleştirdiğimiz tüm kaynak noktalarımızda eğitimli ve deneyimli personelimizle, Geri dönüşüme uygun araçlarımızla Büyükçekmece Belediyesi’nin hazırladığı Yönetim planınca belirlenen gün ve saatte atıkların alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kalite Politikamız ise ; Ambalaj Atıklarını aldığımız Sanayi İşletmelerindeki müşterilerimizi ve Geri dönüşüme gönül vermiş vatandaşlarımızı mağdur etmeden Atıklarını alım hizmetini zamanında gerçekleştirerek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu sektördeki öncü olmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz :

Şehircilik ve Çevre Bakanlığının çalışma faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yönetmeliklere ve mevzuatlara uygun olarak gerekli tüm izin ve belgeleri alarak işimizin en iyilerinden biri olmaktır. Ambalaj Atıklarının oluştuğu kaynak noktaları dahil tüm müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda Kalite hedeflerimizi görevimiz bilip eksiksiz zamanında hizmet vermek istiyoruz. Yapacağımız yatırımlarla çok yakında yapımı tamamlanan modern tesisimizde bünyemize katacağımız yeni araç, makine, teçhizat ve eğitimli personellerimizle başlangıçta İstanbul ‘ un bütün ilçelerinde Ambalaj Atıklarının toplama ve ayırma işlemeni yapmak istiyoruz.