Sıfır Atık Kapsamında Yaptığımız Etkinlikler Ve Bilgilendirme Çalışmaları

İkizler Kağıtçılık Metal Plastik Nakliye Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, Avcılar Belediyesi’nin Cihangir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi ve Gümüşpala Mahallesi olmak üzere toplamda 5 mahallesine hizmet vermekteyiz.

Bu kapsamda Ambalaj atıklarını toplamak üzere 5 mahallemizde görevlendirilmiş, 3 adet ambalaj atığı toplama araçı, 4 personel ve 1 tane çevre mühendisi bulunmaktadır.

Toplama yaptığımız yerlerden, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, okullar, konutlar ve marketlerden günlük olarak veya periyodik olarak düzenli alım yapılmaktadır.

Cihangir Mahallesindeki, Cihangir İlkokulu, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu, Cihangir Ortaokulu, Özel Yıldırımlar Anaokulu, Özel Yurdagül Anaokulu ve Haseki koleji gibi devlet ve özel kurumlarına sıfır atık kapsamında 3’lü set ve pil kutusu bırakıldı.

Merkez Mahallesindeki, Abdülkadir Uztürk Ortaokulu, Özel Nazlım Anaokulu gibi özel ve devlet kurumlarına 3lü set ve pil kutusu dağıtımı yapıldı.

Ambarlı Mahallesindeki, Mehmet Baydar Anadolu Lisesi, Özel Akcan Anaokulu ve Özel Mervem Melek Anaokulu gibi devlet ve Özel kurumlara istekleri doğrultusunda sıfır atık kapsamında pil kutusu ve 3’lü set dağıtımı yapıldı.

Denizköşkler  Mahalesindeki, Atatürk Ortaokulu, Güngör Tekiner Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Özel Mucize Adımlar Anaokulu gibi devlet ve özel kurumlara istekleri doğrultusunda sıfır atık kapsamında 3lü set ve pil kutusu dağıtımı yapıldı.